ביגוד לרפואה 

מאז ומתמיד ביגוד לרפואה היה חלק בלתי נפרד מהמקצוע. לאורך השנים אנו רואים אנשי מקצוע מתחום זה הלובשים מדי עבודה בין אם מדובר ברופאים, אחיות, צוותי חדרי ניתוח וכלה לכוח עזר וכוח סיעודי העובדים במקביל לאנשי הרפואה. 

יתרונות מדי עבודה בתחום הרפואה ברורים למדי: ראשית, הם תורמים לזיהוי אנשי המקצוע העובדים בתחום ומבדילים ביניהם לבין החולים. שנית, מדי עבודה לרפואה מאפשרים שמירה על ניקיון וסטריליות מבחינת החולה וכן שומרים על בגדיהם של אנשי המקצוע. שלישית, הם תורמים לייצוגיות ואחידות בקרב אנשי המקצוע מתחום זה ומחייבים מהם התנהגות הולמת כיאה ללובשים מדים אלה. 

נהוג לשייך מדי עבודה עם מקצועות צווארון לבן כרופאים ואחיות, עורכי דין, בנקאים ועוד. יחד עם זאת, בשנים האחרונות אנו רואים כי חברות רבות משתמשות בביגוד מקצועי המסב יתרונות רבים לחברה הן מבחינת העובדים והן מבחינת הלקוחות התופסים את החברה כעסק רציני ואחראי המכבד את לקוחותיו. 

ביגוד לרפואה בוחרים במוניטין תעשיית ביגוד מקצועי! 

אם אתם מחפשים בגדי עבודה לתחום הרפואה עליכם לבחור בחברה אמינה וידועה בתחומה, כזאת בה  ניתן לבחור ממגוון רחב של בגדי עבודה את הביגוד רפואי המתאים ביותר מבחינתכם לכל אנשי הצוות העובדים בתחום זה על שלל תפקידיו. בין אם מדובר בחלוקים, מכנסיים, מקטורנים ועוד הרי שיש לבחור בחברה המשתמשת בחומרי גלם איכותיים ועמידים אשר ישמשו את העובדים שלכם על הצד הטוב ביותר הן מבחינה פונקציונאלית במהלך תפקידם והן מבחינת הנוחות של לבישתם במהלך השעות הארוכות בהן הם מבצעים את תפקידם החשוב. לכן עליכם לבחור בחברת מוניטין תעשיות ביגוד מקצועי תוצרת כחול לבן. 

בואו לבחור ביגוד לרפואה אצל הטובים ביותר! 

אצלנו, בחברת מוניטין הוותיקה והידועה תוכלו למצוא שלל בגדי עבודה מסוגים שונים ובשלל דגמים לרבות ביגוד לרפואה מהבדים הטובים ביותר. באמצעות ביגוד לרפואה אותם תרכשו מחברת מוניטין, כל אנשי הצוות מתחום הרפואה יוכלו לעבוד כראוי, בנוחות וביעילות, לטפל בחולים כנדרש ולייצג את המערכת הרפואית בכבוד הראוי לה מתוקף תפקידם. חברת מוניטין מעמידה לרשותכם מגוון רחב של ביגוד לרפואה עם אפשרות הדפסת הלוגו של המרכז הרפואי ליצירת מדי העבודה הטובים ביותר עבורכם!